Субота

Гід-інформація »

Віртуальна виставка - презентація "Сучасні заклади освіти "

Проблема, над якою працює педагогічний колектив ЗДО №9 «Ромашка»:

«Впровадження здоровязберігаючих технологій в навчально-виховний процес ЗДО»

В дошкільному навчальному закладі №9 «Ромашка» Мирноградської міської ради впроваджуються в педагогічну практику інноваційні технології «Використання  здоров’язберігаючих технологій в фізично – оздоровчому вихованні дітей дошкільного віку».

Результати фізкультурно-оздоровчої роботи покращилися за рахунок систематичного використання інноваційних та нетрадиційних методик і технологій. А саме, арттерапевтичних технологій: кольоротерапії, казкотерапії, сміхотерапії, рефлексотерапії, фітболгімнастики, кінезотерапії, імаготерапії, а також прийомів психогімнастики, пальчикових та дихальних вправ, релаксації, фізхвилинок тощо.

Результатами збереження і зміцнення фізичного, психічного і духовного  здоров’я дітей є:

• дошкільний заклад є учасником Європейської мережі шкіл сприяння здоров’ю, національної  мережі шкіл сприяння здоров’ю;
  • участь у Всеукраїнському фестивалі «Гармонія рухів» (здоровий спосіб життя) – з метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізації роботи з фізкультурно-оздоровчого напрямку;
  • вчитель-дефектолог  в 2013 році взяла участь в обласному конкурсі «Кращий працівник року» в номінації «Кращий педагог груп спеціального та санаторного профілю ДНЗ для дітей з обмеженими можливостями здоров’я» з творчим проектом «Впровадження здоров’язберігаючих технологій в роботу з дітьми із затримкою психічного розвитку»;
  • міський конкурс демотиваторів «Майбутнє в наших руках», робота творчої групи педагогів посіла 1 місце з роботою «Час бути здоровим»;
  • ініціативна група педагогів та батьків виборола грант на 20 000грн. в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку на кращий спортивний майданчик з проектом «Островок здоровья».

Вже 8 років на базі нашого закладу працює гурток спортивного бального танцю «Ад астра» Мирноградської ДЮСШ. Відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти наш колектив разом з тренером продовжує працювати над вирішенням його варіативної частини  за розділом «Хореографія», збереженням фізичного здоров’я дітей, розвитком творчих здібностей, таланту, обдарованості дошкільників. Діти стали переможцями та призерами:

• міжклубних змагань м.Мирноград
  • призерами Всеукраїнських змагань в м. Краматорськ, м. Слов'янськ, м. Святогорськ
  • першості України м. Лиман тощо.
  • міжнародних змагань у Польщі.
       Педагоги гідно працюють, результатами  роботи є участь педагогів в міських методичних об’єднаннях вихователів дітей старшого дошкільного віку:

Відеоматеріали з даної теми Ви можете переглянути в розділі «Відеоекскурсія»

Познайомитися з методичними розробками, посібниками, друкованими статтями, розробками занять та здоровязберігаючих заходів Ви можете в розділі «Бестселер сучасної педагогіки»

«  Квітень 2024  »

[21.03.2024]  Атестація педагогічних працівників (16)
[22.01.2024]  День Соборності (40)
[09.01.2024]  Зимові розваги (35)
[09.01.2024]  Тривають заняття з наймолодшими (48)
[09.01.2024]  На гостину завітала Зимонька-зима (38)
[20.10.2023]  НЕБЕЗПЕЧНО!!! ГРВІ, ГРИП!!! (73)
[18.10.2023]  Документальний проєкт «Незламні діти. Я чекаю» (75)