Четвер
25.04.2024
10:30
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Дошкільний навчальний заклад №9 "Ромашка"
Мирноградської міської ради Донецької області
Головна Реєстрація Вхід
Історія »
Меню сайту

Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

У грудні 1968 року в місті Димитрові на мікрорайоні «Західний» було збудовано і відкрито новий ясла-садок №9 «Ромашка», розрахований на 210 місць. Першою завідуючою була призначена Подкоритова Людмила Іванівна, яка очолювала колектив із 30 педагогів. Основним завданням ясел-садка на той час було виховання всебічно розвиненої особистості і підготовка дітей до навчання в школі. Педагогічний колектив складався з молодих спеціалістів, і тому першочерговим завданням завідувач вважала підвищення кваліфікації та отримання спеціальної освіти.

         В 1973 році ясла-сад очолила нова завідуюча, Максименко Ольга Михайлівна, яка керувала колективом 30 років. Разом з нею з 1976 року по 2000 рік працювала вихователь-методист Грицай Тетяна Миколаївна. Велика увага приділялась удосконаленню форм і методів навчання і виховання дітей всіх вікових груп. Пріоритетним напрямком став фізичний та  естетичний розвиток дітей.

         Вихователь Назарова Жаннета Миколаївна впроваджувала в практику розробки науковців Словянського педагогічного інституту з питань фізичного виховання. За досягнення вагомих результатів з фізичної підготовки дітей і оновлення педагогічного процесу, за результатами атестації їй було присвоєно звання «Вихователь-методист».

         Дратованій Галині Назарівні одній із перших серед вихователів груп раннього віку дошкільних закладів міста, за сумлінну працю, вагомий внесок у виховання малюків було присвоєно звання «Вихователь - методист». Особливу увагу вона приділяла сенсорному розвитку малюків.

         Колектив неодноразово брав участь у різних конкурсах, змаганнях та посідав призові місця. Вдалі виступи були на конкурсах художньої самодіяльності не тільки в нашому місті, а і в місті Донецьк, в місті Словянськ.

         В цей період в дитячому садку відкриваються спеціалізовані групи: логопедична та група дітей із затримкою психічного розвитку. В дошкільному закладі працюють відповідні фахівці: логопед і дефектолог.

         В дев’яності роки в країні відбувається зниження народжування дітей, і це значно впливає на кількість вихованців в дошкільному закладі. В «Ромашці» залишається 8 груп.

         В 2000-роки розпочинається реалізація програми «Обдаровані діти», і зусилля педагогів направляються на розвиток творчої обдарованої особистості. Педагоги активно готують дітей до участі в міських конкурсах «Розумники та розумниці». Результатом цієї роботи стала участь дошкільнят в обласних конкурсах у м. Донецьк, де два роки поспіль  команда, в яку входили діти дошкільного навчального закладу №9 «Ромашка», виходила в фінал.

         В рамках програми «Обдаровані діти» вихованці дошкільного закладу ставали призерами та переможцями міських конкурсів: «Олівець-чарівник», «Веселі старти», «Перші кроки», «Травневі соловейки», «Сузіря талантів».

         Виконуючи Закон України «Про мови», Закони України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», враховуючи стан і відповідність матеріальної бази, національний склад вихованців, дошкільному закладу №9 «Ромашка» в 2003 році було надано статус україномовного.

         Багато зусиль в роботі з дітьми в напрямку «Українського народознавства» доклала вихователь Васіна Лідія Григорівна, яка поглиблено розробила цикл занять за цією тематикою. А обрядові дійства: «Великдень», «Стрітення», «Масляна», «Водіння кози», які вона готувала разом з дітьми, надовго залишаться в памяті.

         В 2004 році на посаду завідувача ДНЗ №9 була призначена Чао-де Тетяна Євгенівна. Вона докладає значних зусиль в поліпшенні матеріально-технічної бази дошкільного закладу. Підвищується кількість дітей, охоплених дошкільною освітою. За її ініціативи в дитячому садку починає функціонувати гурток спортивного бального танцю під керівництвом тренера ДЮСШ Волкової Наталії Юріївни, учасники якого неодноразово стають переможцями та призерами обласних і місцевих змагань. Це внесло позитивний вклад в естетичне виховання дітей.

         На базі дошкільного навчального закладу №9 «Ромашка» постійно діє управлінський практикум для методистів дошкільних закладів міста, який веде вихователь-методист Дорожкова Ніна Петрівна. Вона надає практичну допомогу в становленні молодих спеціалістів, вдосконалює їх професійну майстерність. Декілька років Дорожкова Ніна Петрівна веде методичне об’єднання вихователів груп раннього віку. Методичні розробки інтегрованих занять  для дітей раннього віку, створені за її безпосередньою участю та розроблений творчою групою педагогів дошкільного закладу посібник «Моніторинг нервово-психічного розвитку дітей раннього віку»  були представлені на виставці «Дошкільна освіта  Донеччини» в межах міжнародної наукової конференції в місті Донецьк. За вагомий внесок в процес навчання і виховання дітей Дорожковій Ніні Петрівні було присвоєне звання «Старший вихователь», а в 2009 році вона була нагороджена знаком «Відмінник освіти».

         В цей час Кузьминська Любов Іванівна, «вихователь-методист», створює умови для оптимального розвитку дітей. Збагачує розвивальне середовище, розробляє і застосовує в своїй роботі профілактичні заходи задля збереження здоров’я та духовного комфорту малюків, її роботи публікуються не сторінках Всеукраїнських журналів, а  її розробками занять користуються вихователі міста.

         Вагомий внесок у логіко-математичний розвиток дітей дошкільного віку внесла вихователь Петрова Ольга Володимирівна. Вона впроваджує в педагогічний процес передові  ідеї та розробки, що сприяють розвитку пізнавальних здібностей дошкільників у різноманітних видах діяльності. За сумлінну працю і вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління Петровій Ользі Володимирівні було присвоєно звання «Вихователь-методист».

         Педагоги стали активними учасниками міських та Всеукраїнських заходів. Так, в 2005 році дошкільний заклад став переможцем Всеукраїнського фотоконкурсу «Наші діти», який було проведено журналом «Дошкільне виховання» спільно з Міністерством освіти і науки України. В 2008 році в міському конкурсі креативної пазлографії «Ми за рівні права для кожного» педагогічний колектив ДНЗ №9 виборов І місце. В 2009 році посів І місце в конкурсі інформаційних буклетів у рамках міської акції «Червона стрічка». Дошкільний навчальний заклад №9 «Ромашка» з 2007 року неодноразово очолював рейтингову таблицю  дошкільних закладів міста.

         Колектив дошкільного навчального закладу №9 активно впроваджує в педагогічний процес нові освітні програми, залучаючи до цього батьків вихованців, які активно беруть участь у семінарахв родинних святах, заходах з благоустрою майданчиків та дитячого садка, випускають родинні газети. 

З 1 липня 2020 року розпочато реконструкцію закладу. Заклад дошкільної освіти знову готов прийняти 210 вихованців.

Форма входу
Логин:
Пароль:

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Погода

Новини
[21.04.2024]  Запитай про вакцинацію в експерта (10)
[21.03.2024]  Атестація педагогічних працівників (19)
[22.01.2024]  День Соборності (40)
[09.01.2024]  Зимові розваги (36)
[09.01.2024]  Тривають заняття з наймолодшими (48)
[09.01.2024]  На гостину завітала Зимонька-зима (38)
[20.10.2023]  НЕБЕЗПЕЧНО!!! ГРВІ, ГРИП!!! (73)

Партнери сайту
Відділ освіти

Офіційний сайт Мирноградської міської ради

Танцевальный портал Донецкого региона