Наші досягнення 2012-2014р »

Результати роботи ДНЗ № 9 «Ромашка» Мирноградської  міської ради

за 2013-2014 навчальний рік

5 жовтня 2013 року – День народження web-сайту дошкільного навчального закладу №9 «Ромашка», який працює за електронною адресою http//dnz-romashka.at.ua/.

На сайті «Методичний портал» (http://metodportal.net) презентували свій педагогічний досвід:

- вихователь-методист Дьяконова В.В. щодо проектної діяльності в ДНЗ. Проект «Кольоротерапія як засіб створення психоемоційного комфорту в дошкільному закладі»;

- вчитель-логопед Доценко О.В. та вихователь Кузьминська Л.І. інтегроване бінарне заняття  з розвитку мовлення та формування елементарних математичних уявлень «Космічний калейдоскоп».

В січні 2014 року в дошкільному закладі №9 відбулася значна подія – народження журналу «Ромашка». Щоквартальний журнал «Ромашка» - це узагальнений досвід роботи педагогічного колективу з певної теми.

13 лютого на базі Димитровського міського ліцею відбулася окружна олімпіада за участю вихователів ДНЗ «Від творчого вихователя - до творчого вихованця». Наш дошкільний заклад гідно представила вихователь Горбунова Олександра Володимирівна, яка виборола в олімпіаді ІІ місце.

11 квітня в ДНЗ №9 «Ромашка» відбувся семінар для завідувачів та методистів дошкільних навчальних закладів м.Димитрова за темою «Інноваційні підходи до навчально-виховного процесу згідно з програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

В рамках Всеукраїнської акції «Червона стрічка» ДНЗ № 9 «Ромашка» взяв участь у міському конкурсі колажів на тканині під гаслом «Зрозуміти. Підтримати. Допомогти», який проводився Будинком творчості дітей та юнацтва. За результатами конкурсу робота нашого дошкільного закладу посіла ІІІ місце.

Дошкільний заклад взяв участь у ІІ регіональній  віртуальній виставці – презентації "Сучасні заклади освіти Донеччини - 2014".

Дошкільний заклад взяв участь у Всеукраїнському фестивалі дитячого театрального мистецтва.

Вихованці «Ромашки» спортсмени клубу ДКСТ «Ад астра» Димитровської ДЮСШ під керівництвом тренера Н.Ю.Волкової стали переможцями та призерами:

• міжклубних змагань м.Димитрова
  • призерами обласних змагань.

26 жовтня 2013 року ДНЗ № 9 отримав грамоту ДЮСШ за зайняте І місце в номінації «Самый танцующий детский сад» на відкритих обласних кваліфікаційних змаганнях зі спортивних танців «Осіння акварель – 2013».

На базі ДНЗ працювало методичне об’єднання вихователів дітей старшого дошкільного віку.

Результати роботи колективу ДНЗ №9 «Ромашка»
 Димитровської міської ради  за 2012-2013 навчальний рік

-         За вагомий внесок у розвиток національної освіти ДНЗ №9 нагороджений дипломом IV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2013»,     м. Київ.

-         Ініціативна група педагогів та батьків виборола грант на 20.000грн. в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку на кращий спортивний майданчик з проектом «Островок здоровья».

-         І місце в міському конкурсі демотиваторів «Майбутнє в наших руках», з роботою «Час бути здоровим».

-         I місце в міському  конкурсі рекламних слоганів і плакатів  «Як спілкуватися з дітьми правильно».

-         II місце.міський конкурс креативних парканів «Як спілкуватися краще».

-         Дошкільний заклад є учасником Європейської мережі шкіл сприяння здоров’ю, національної  мережі шкіл сприяння здоров’ю.
-         ДНЗ №9 взяв участь у Всеукраїнському фестивалі «Гармонія рухів» (здоровий спосіб життя).
-         Вихователь  Обадіна С.Ю. взяла участь в обласному етапі Всеукраїнського огляду відеоматеріалів за темою «Здоров’язбережувальні технології в ДНЗ».
-         Вчитель-дефектолог Доценко О.В. взяла участь в обласному конкурсі «Кращий працівник року» в номінації "Кращий педагог груп спеціального та санаторного профілю ДНЗ для дітей з обмеженими можливостями здоров’я" з творчим проектом «Впровадження здоров’язберігаючих технологій в роботу з дітьми із затримкою психічного розвитку».
-         Вийщла в світ книга «Логопедична робота в дошкільному навчальному закладі», упорядниками якої стали вчитель-логопед Мацюк Г.В., практичний психолог Яценко Л.П., вихователь Обадіна С.Ю., музичний керівник Кириченко В.А.
-         В журнал «Дошкільний навчальний заклад» №6, 2013р. ввійшов матеріал вихователя групи дітей раннього віку Співак Т.В.
-         В журналі «Логопед» №8, 2013р. досвідом роботи поділилася вчитель-дефектолог Доценко О.В.
-         Вихователь Гордієнко Т.В. взяла участь в роботі творчої групи педагогів міста в розробці методичного посібника з екології «Формування у дітей дошкільного віку бережливого ставлення до навколишнього середовища» на базі ДНЗ №3 "Сонечко".

-         Творча група педагогів та спеціалістів: Дорожкова Н.П., Дьяконова В.В., Яценко Л.П., Кузьминська Л.І. взяли участь у конкурсі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» - «Методичний супровід розвитку дітей раннього віку» з роботою «Моніторинг нервово-психічного розвитку дітей раннього віку в дошкільному закладі.
-         Педагогічний колектив розробив практичний посібник для дітей дошкільного віку «Розвивайко в Димитрові», який містить завдання спрямовані на розвиток логічного мислення, довільної уваги, пам’яті, уяви, виховує любов до рідного краю. Робота з посібником сприяє ставленню життєвої компетентності дитини.

-         Вихованці ДНЗ №9, які займаються спортивними бальними танцями на базі дошкільного закладу під керівництвом тренера ДЮСШ Н.Ю.Волкової стали переможцями та призерами: міжклубних змагань м.Димитрова, призерами Всеукраїнських змагань в м. Краматорську, м. Ялті, м. Святогорську, м. Красному  Лимані, Міжнародних змагань у Польщі.

Таран Валентин
Мінакова Стефанія

Латипов Тимур
Магжанова Марія