Неділя
23.06.2024

»

Головна » 2021 » Липень » 24

З метою закріплення основних кольорів літа, використання педагогічних можливостей кольору для розвитку пізнавальних здібностей дошкільників, мовлення, мислення, пам'яті, уважності, креативності в логопедичній групі ДНЗ № 9 "Ромашка" вихователем Олександрою Горбуновою було проведено "Кольоровий тиждень". Кожен день цього тижня був присвячений відповідному кольору і мав свій девіз. Кожного ранку вихователь зустрічала дітей в групі або на ігровому майданчику, які були оформлені атрибутами відповідного кольору. Протягом дня з дітьми проводились дидактичні та малорухливі ігри, розваги, виконувались творчі роботи, залежно від кольору дня. Повітряними кульками, квітами, кольоровими вітамінами, дитячими малюнками, добротою та посмішками був наповнений кожен день, а малеча була задоволена

Просмотров: 148 | Добавил: Clip | Дата: 24.07.2021 | Комментарии (0)

Море… Як в ньому багато таємниць та різноманітних мешканців і всі вони приваблюють людське око. Морська гладінь - ніби рухливе дзеркало. Незмінна й неосяжна, вона тягнеться в усі боки. Красиво й… одноманітно. Під блискучою гладінню, під важкими бурунами - цілий світ. Там вирує життя, там живуть створіння, загадкові й химерні. З цим світом знайомлять вихованців педагоги ДНЗ № 9 «Ромашка». З метою формування уявлень дошкільників про море, ознайомлення з тваринним світом вихователь старшої групи Ганна Смирнова провела тематичний тиждень. Під час продуктивної діяльності вихованці вчилися виготовляти акульонка, восьминіжку та морську черепаху за допомогою паперу та мушлей. Малята чекають кожен день цікавих поробок і з захватом їх виготовляють.

Просмотров: 156 | Добавил: Clip | Дата: 24.07.2021 | Комментарии (0)

Всі знають таку комаху, як сонечко. Кожен з нас тримав цього жука на долоні і з цікавістю перераховував кількість цяток на його спинці. Сонечка - улюблений об’єкт дитячого фольклору, адже вони охоче сідають на руки та одяг, за ними легко спостерігати навіть найменшим натуралістам. Діти, знайшовши сонечко, саджають його на долоню або палець і промовляють римований вислів, який має різні варіації в різних місцевостях. Так роблять і вихованці ДНЗ № 9 «Ромашка». З метою розширення знань дошкільників про комаху - сонечко, її форму, будову, колір, що її ще називають "божою корівкою", закріплення уявлень про життя комахи та її розвиток вихователь Тамара Гаврилова разом з дітьми середньої групи зробили аплікацію "Жучок - сонечко на листочку", послухали віршики, відгадували загадки та на ігровому майданчику спостерігали за цією чарівною комахою.

Просмотров: 160 | Добавил: Clip | Дата: 24.07.2021 | Комментарии (0)

З метою уточнення й систематизації знань дошкільників про кімнатні, садові та польові квіти, бережливого ставлення до довкілля вихователем спеціальної групи ДНЗ № 9 «Ромашка» Людмилою Яценко було проведено пізнавальне заняття «Малятам про квіти». Дошкільнята вчилися розпізнавати квіти, знаходити квітку за тінню та описом, збирали віночок під час фізхвилинки, вчилися доглядати за квітами у квітнику та безпосередньо милувалися барвистими красунями в природі. А на згадку про заняття діти намалювали нетрадиційними техніками квітучу галявину.

Просмотров: 279 | Добавил: Clip | Дата: 24.07.2021 | Комментарии (0)

«  Липень 2021  »

[30.05.2024]  Методична панорама вчителя-логопеда (12)
[16.05.2024]  День матері (20)