Головна » Статті » Медичні поради

Профілактика грипу у дітей

Осінь і зима – це пора простудних захворювань, і найбільш схильні до них діти.

Простудні захворювання вимагають серйозного підходу в лікуванні і в профілактиці.

Грип  небезпечний не своєю течією, а наслідками, які виникають із-за неправильного лікування або через його відсутність.

Отже, основні заходи профілактики гриппу

1. Зміцнення та підтримка імунітету
З настанням холодів із-за переохолодження організм у людей, а особливо у дітей, слабшає і легко схильний до вірусних захворювань. Для того, щоб зміцнити імунітет можна приймати фармацевтичні препарати, які, до речі, спрямовані на те, щоб збагатити організм інтерферонами і природним чином змусити його боротися із застудою. Можна, проте, приймати і препарати природного походження, засновані на ехінацеї, лимоннику китайському, радіолі рожевої та ін. Перевага препаратів природного походження в тому, що час їх прийому не обмежений і їх можна пити усю холодну пору року.

2. Вакцинація від грипу
Це складне і дуже спірне питання, що має як своїх прибічників, так і затятих супротивників. І, якщо перші вважають, що штучний імунітет від грипу здатний надійно захистити від хвороби, то другі переконані, що вакцинація здатна дуже зіпсувати природний імунітет людини, оскільки він, по-перше, може захворіти іншим, не прищепленим видом грипу, або, по-друге, захворіти грипом до того, як вакцина виробить на нього імунітет, і тоді захворювання пройде в ще важчій формі.

3. Ароматерапія
Можна влаштувати у себе в квартирі справжній санаторій, використовуючи аромалампу і масло евкаліпта, чайного дерева, ялиці або ялівцю. Вдихання випарів будь-якого з цих масел є прекрасною дезинфекцією легких і дихальних шляхів. Та і в цілому, правильнее застосування ароматерапії принесе тільки позитивні емоції.

4. Обмеження спілкування
Слід з обережністю відвідувати масові заходи, громадські заклади. Важливо також ретельно мити руки після вулиці і своєчасно і регулярно провітрювати приміщення і проводити вологе прибирання.

Який шлях до профілактики грипу ви б не вибрали для своєї дитини, слід також враховувати, що здоровий спосіб життя правильне харчування і різні програми гартування (причому, гартування слід починати з перших днів життя малюка) є незамінними чинниками у формуванні імунітету дитини.

Категорія: Медичні поради | Додав: Clip (28.10.2013)
Переглядів: 1572 | Рейтинг: 5.0/1

[09.05.2024]  День Європи (7)
[08.05.2024]  День пам'яті та примирення (7)