Субота
11.05.2024

»

Головна » Архів матеріалів

Просмотров: 168 | Добавил: Clip | Дата: 22.05.2021 | Комментарии (0)

Однією із складових життєвої компететності є, зокрема, здоров'язберігаюча. Так у молодшій групі ДНЗ № 9 «Ромашка» завершився тиждень безпеки дитини заняттям "Здорова дитина - щаслива родина". Діти прослухали бесіду вихователя Анни Колосової "Будь здоровим", грали в дидактичну гру "Корисно чи ні", прослуховували казку К.Чуковського "Мийдодір", провели екскурсію до медичного кабінету та зрозуміли важливість його призначення, пограли в сюжетну гру «Свинка Пеппа захворіла»

Просмотров: 208 | Добавил: Clip | Дата: 22.05.2021 | Комментарии (0)

З метою збагачення і поглиблення знань дітей про правила дорожнього руху, безпечної поведінки на дорогах, закріплення знань про дорожні знаки вихователь ДНЗ № 9 «Ромашка» Олександра Горбунова провела з дітьми спеціальної групи заняття "Правила дорожнього руху вивчаймо - в біду не потрапляймо". Закріплювали діти свої знання за допомогою лепбука "Безпека на дорозі" та під час пішого переходу

Просмотров: 169 | Добавил: Clip | Дата: 22.05.2021 | Комментарии (0)

Вихователь старшої групи ДНЗ № 9 "Ромашка" Тетяна Гордієнко до тижня безпеки дитини провела пізнавальне заняття "Професії нашого порятунку". Кожна дитина повинна вміти захистити своє життя, а для цього необхідно знати, як діяти під час небезпечних ситуацій. У грі закріпили номери екстренних служб, які навчають дітей бути обачними та відповідальними. Для батьків вихователь підготувала корисну інформацію "Безпека життя і здоров'я дитини"

Просмотров: 170 | Добавил: Clip | Дата: 22.05.2021 | Комментарии (0)

У рамках тижня безпеки дитини в молодшій групі ДНЗ № 9 "Ромашка" вихователем Тамарою Гавриловою було проведене заняття "Неслухняні сірники". Педагог розповіла дітям про значення вогню в житті людей та шкоду під час необережного поводження з ним, ознайомила з пожежною машиною і людьми, які працюють на ній та з елементарними правилами протипожежної безпеки. Малята відгадували загадки про вогонь, закріпили поняття: " Сірники - не іграшка" та переглянули мультфільм "Кицькин дім"

Просмотров: 165 | Добавил: Clip | Дата: 22.05.2021 | Комментарии (0)

Виявляється, як багато можна побачити, повторити й дізнатися коли вирушаєш на пікнік! Сьогодні діти спеціальної групи ДНЗ № 9 «Ромашка» разом з вчителем-дефектологом Іриною Зубрицькою та вихователем Людмилою Яценко, як справжні туристи, вирушили на пікнік. Під час подорожі дошкільнята повторили правила переходу через проїжджу частину, пригадали, що не можна чіпати отруйні гриби та бездомних домашніх тварин, закріпили правила поведінки та безпеки в природі: не смітити, не рвати багато квітів, не шуміти, мати з собою запас питної води та харчів, не залишати багаття. А головне – отримали позитивні емоції та запас бадьорості від спілкування з природою!

Просмотров: 198 | Добавил: Clip | Дата: 22.05.2021 | Комментарии (0)

Вдягну я в маки вишиту сорочку,

Що душу зігріває так мою,

Барвисті квіти, що ростуть в садочку,

Так гарно зацвітають у маю.

Зібрала ти у собі найдорожче,

Що майорить на білім полотні.

Вдягати буду я знов і знов сорочку,

Цей оберіг, дарований мені.

Колектив групи "Незабудка" ДНЗ № 9 «Ромашка» вітаєу сіхзі святом вишиванки (відео підготувала вчитель-дефектолог Ірина Зубрицька)

Просмотров: 162 | Добавил: Clip | Дата: 21.05.2021 | Комментарии (0)

З метою розширення та закріплення знань дошкільників про правила поведінки вдома в рамках Тижня безпеки дитини вихователем старшої групи ДНЗ № 9 "Ромашка" Альоною Покусай було проведено заняття "Один вдома". Діти вчилися вирішувати проблемні ситуації, слухали вірші з цікавої та пізнавальної книги "Це малятам треба знати", грали в дидактичну гру "Небезпечні предмети"

Просмотров: 160 | Добавил: Clip | Дата: 21.05.2021 | Комментарии (0)